81 745 35 97

O nas

 

 

Siłownię „TYTAN GYM” prowadzimy nieprzerwanie od 1989 roku i jest to jeden z najstarszych klubów kulturystycznych na terenie Lublina. „TYTAN GYM” otwarty jest dla wszystkich tych, którzy po dniu pracy lub nauki chcą na treningu aktywnie odpocząć i spotkać się ze znajomymi.
Ćwiczenia na siłowni dla jednych są chwilową zabawą, dla innych to hobby, konieczny składnik codzienności, a nawet sposób na życie.
Nie stawiamy na rywalizację, ale dbamy o sprawność i zdrowie ćwiczących, dlatego można tutaj spotkać zarówno młodych wysportowanych ludzi, jak i statecznych panów z niewielkim brzuszkiem, ćwiczących ramię w ramię. Ćwiczą u nas oczywiście także kobiety, które dbają przez to o swoją kondycję lub sylwetkę. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie – nie gra tu roli wiek, kondycja, wygląd.
Do dyspozycji ćwiczących przeznaczyliśmy obszerną salę dobrze wyposażoną w ciężki sprzęt kulturystyczny. Na pierwszym miejscu stawiamy ćwiczenia z wolnymi ciężarami, które dają realną siłę i widoczną muskulaturę, chociaż nie unikamy ćwiczeń na maszynach. Uczestnicy zajęć zawsze mogą liczyć na pomoc doświadczonego instruktora, a kobiety – instruktorki. Zapewniamy fachową pomoc w doborze ćwiczeń, pomagamy dobrać odpowiedni plan treningu.
Jeśli chcesz poprawić swoją siłę, kondycję i wygląd, ten klub jest dla Ciebie. Tutaj się ćwiczy, a nie tylko lansuje, jak w wielu klubach fitness.

 

                                                                                                 Nasza siłownia oferuje:
                                                                           – autentyczny trening na siłę, masę lub rzeźbę,
                                                                           - profesjonalny ciężki sprzęt kulturystyczny,
                                                                           - fachową pomoc doświadczonych instruktorów,
                                                                           - konkurencyjne ceny.

 

 

                                                                     Z A P R A S Z A M Y

 

 

 

 

Login